Żuławski Bank Spółdzielczy

Kalendarz, imieniny

Sobota, 21 Października 2017 r.  
Hilarego, Urszuli

Wyszukiwarka

Nawigacja

Archiwum  /   

Treść strony

Stronicowanie

2017.09.29 | 
Nasi mali goście
Nasi mali goście

W dniu 28 września br. Centralę Banku odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lubieszewie. Na miejscu małych gości powitały Panie z Zarządu Banku.

Podczas wizyty dzieci zwiedziły salę operacyjną, zobaczyły jak wygląda bankomat od środka, odwiedziły gabinet Pani Prezes oraz pokoje pracowników Banku. Mali uczniowie mieli możliwość zapoznania się z urządzeniami wykorzystywanymi na co dzień w pracy banku.

O złożoności pracy w takim miejscu jakim jest bank opowiadała Pani Prezes Ewelina Pałubicka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając pytania i udzielając odpowiedzi na pytania zadawane przez pracowników Banku.

Nie lada atrakcją była możliwość policzenia pieniędzy liczarką do banknotów, zapoznania się z urządzeniami służącymi do sprawdzenia ich autentyczności. Pod czujnym okiem pracowników Banku, dzieci miały możliwość przekonania się jak wygląda sto tysięcy złotych i ile waży taka kwota. Zajęcia te wzbudziły najwięcej emocji.

Na zakończenie wizyty każdy z uczestników otrzymał na pamiątkę drobny upominek. Dzieci ze swojej strony podziękowały za wspólnie spędzony czas wręczając na ręce Zarządu Banku prześliczną laurkę.

2017.09.29 | 
Dożynki Gminne Marzęcino 2017
-

16 września 2017 r. w sobotę odbyły się Dożynki Gminne. W tym roku gospodarzami tego święta byli mieszkańcy wsi Marzęcino. Jak co roku i tym razem chcieliśmy uczestniczyć wraz z Państwem w tym szczególnym dniu, który jest zwieńczeniem Waszej ciężkiej pracy. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć konkursu typującego Najładniejszy wieniec dożynkowy. W tym roku laureatem zostało sołectwo Jazowa. Wśród osób odwiedzających Nasze stoisko i typujących swoich kandydatów do miana na Najładniejszy wieniec dożynkowy rozlosowaliśmy trzech dodatkowych laureatów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu gospodarstwa domowego.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz brali udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

2017.09.24 | 
-
2017.09.20 | 
Nowa usługa Western Union - wypłata przekazu zainicjowana w aplikacji mobilnej (AIR)
Nowa usługa Western Union - wypłata przekazu zainicjowana w aplikacji mobilnej (AIR)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 23.08.2017 Western Union wprowadza kolejne udogodnienie dla Klientów korzystających z usług przekazów pieniężnych. Polega ono na tym, że będzie można zainicjować wypłatę przekazu w dedykowanej aplikacji WU (można ją pobrać z AppStore, Google Play) na swoim urządzeniu mobilnym (np. telefonie, tablecie) i dokończyć jego realizację w placówce Banku (Application Initiated Retail – AIR). Opisana funkcjonalność znacznie przyspieszy  proces wypłaty przekazów - Klient wprowadza swoje dane na urządzeniu mobilnym. 
Opłata za każdy przekaz zainicjowany w aplikacji mobilnej wynosić będzie 14,90 PLN (w okresie od 01.10.2017 do 31.12.2017), niezależnie od kraju przeznaczenia i kwoty.
Maksymalna kwota, która może zostać przesłana przez Klienta w ten sposób wynosi 10.000 PLN.

Transakcje takie są widoczne do wypłaty przez 24 h po zainicjowaniu.  Po upływie tego czasu przekaz będzie możliwy do wypłaty jedynie w sposób „tradycyjny”, czyli wymagający uzupełnienia danych odbiorcy. Przekazy zainicjowane mogą być wypłacone jedynie w PLN.

2017.09.14 | 
POŻYCZKA NA ROZWÓJ FIRMY Z BARDZO NISKIM OPROCENTOWANIEM ! ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ !!!
POŻYCZKA NA ROZWÓJ FIRMY Z BARDZO NISKIM OPROCENTOWANIEM ! ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ !!!

POŻYCZKA NA ROZWÓJ FIRMY Z BARDZO NISKIM OPROCENTOWANIEM !

ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ !!!

Żuławski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim w konsorcjum z Bankiem Spółdzielczym w Dzierzgoniu, jako Pośrednik Finansowy, dołączył do grona instytucji, które udzielać będą pomorskim przedsiębiorcom wsparcia z Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+. Projekt ten realizowany jest przez BGK, który pełni rolę Menadżera Funduszu Funduszy, ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 z budżetu państwa. Projekt ma na celu „Zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności pomorskich przedsiębiorstw poprzez instrumenty finansowe w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+)". Celem projektu  jest wspieranie tworzenia i poszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług.

Jeżeli myślisz o rozwoju swojej firmy, a masz problem z otrzymaniem finansowania oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!!!

2017.08.14 | 
Żuławski Bank Spółdzielczy wraz Bankiem Spółdzielczym w Dzierzgoniu rozpoczyna dystrybucję pożyczek dla przedsiębiorców !
Żuławski Bank Spółdzielczy wraz Bankiem Spółdzielczym w Dzierzgoniu rozpoczyna dystrybucję pożyczek dla przedsiębiorców !

Konsorcjum Żuławskiego Banku Spółdzielczego i Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu dołączyło do grona instytucji, które udzielać będą pomorskim przedsiębiorcom wsparcia z Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+. Projekt ten realizowany jest przez BGK ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. 

W piątek 11 sierpnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, nasz Bank w konsorcjum z Bankiem Spółdzielczym w Dzierzgoniu podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, na podstawie której będziemy pełnić rolę  pośrednika finansowego w województwie pomorskim w udzielaniu pożyczek dla przedsiębiorców. Oferowane firmom wsparcie przeznaczone zostanie na rozwój regionu, a w szczególności lokalnej przedsiębiorczości.

 

2017.02.01 | 
RZUĆ PORTFEL W KĄT I PŁAĆ SMARTFONEM!
RZUĆ PORTFEL W KĄT I PŁAĆ SMARTFONEM!

Karta mobilna Visa HCE – co to jest?

 • Karta debetowa do konta osobistego
 • Wirtualna karta płatnicza w telefonie – brak plastiku
 • Produkt niezależny od operatora telefonii komórkowej
 • Możliwość płatności w każdym terminalu zbliżeniowym w kraju i za granicą
 • Możliwość wypłaty gotówki z bankomatów „zbliżeniowych”
 • Możliwość wyłączania anteny NFC w telefonie
 • Możliwość ustanowienia PIN do telefonu
 • PIN zabezpieczający dostęp do aplikacji
 • Telefon cały czas w rękach klienta podczas transakcji
 • Wszystkie autoryzacje on-line w oparciu o saldo konta
 • Transakcje do 50 PLN bez PIN, powyżej zawsze z PIN
 • Całodobowy monitoring transakcji przez SGB-Bank
 • Całodobowa możliwość zastrzeżenia karty
 • Przechowuje historię dokonanych transakcji 30 dni wstecz

W celu dokonania płatności telefonem, klient musi:

 • posiadać odpowiedni telefon (Android w wersji min. 4.4) z wbudowaną anteną NFC
 • odebrać w naszym Banku kartę mobilną VISA HCE
 • pobrać bezpłatną aplikację z Google Play   

                       i PŁAĆ TELEFONEM JAK KARTĄ ZBLIŻENIOWĄ - przy każdych zakupach!

2016.12.06 | 
BANKOWOŚĆ MOBILNA
BANKOWOŚĆ MOBILNA

Szanowni Klienci!!!

Wersja mobilna usługi Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet.

Podstawowe funkcjonalności:

 • dostęp do rachunków,
 • przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
 • wykonywanie przelewów dowolnych, zdefiniowanych,
 • QR przelewy (automatyczne wypełnianie danych do przelewu na podstawie QR kodu faktury),
 • koszyk płatności,
 • geolokalizacja bankomatów.

Więcej informacji na temat funkcjonalności usługi Internet Banking w wersji mobilnej można uzyskać w Żuławskim Banku Spółdzielczym lub na stronie informacyjnej www.mobilny.naszbank.pl

 

2016.09.23 | 
DOŻYNKI GMINNE - MARYNOWY 2016
DOŻYNKI GMINNE - MARYNOWY 2016

10 września 2016 r. w sobotę odbyły się dożynki gminne. W tym roku Gospodarzami tego święta byli mieszkańcy wsi Marynowy. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć  naszego Banku. Nagrodę w postaci czeku na kwotę 500 zł ufundowaną przez Żuławski Bank Spółdzielczy odebrali przedstawiciele sołectwa Marynowy.

Wszystkim, którzy brali udział w naszym konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

2016.06.29 | 
KONKURS PLASTYCZNY NA MASKOTKĘ ŻUŁAWSKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS PLASTYCZNY NA MASKOTKĘ ŻUŁAWSKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO ROZSTRZYGNIĘTY!

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym, który odbył się 1 czerwca z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej w Żuławskim Banku Spółdzielczym spośród 73 prac wyróżniliśmy aż 10. Laureatów, którzy zaprojektowali najciekawsze maskotki nagrodziliśmy 24 czerwca podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy !

2016.06.07 | 
Czerwiec 2016 r. miesiącem obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Żuławskim Banku Spóldzielczym
Czerwiec 2016 r. miesiącem obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Żuławskim Banku Spóldzielczym

1 czerwca br. rozpoczęliśmy obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszego Banku dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Nowego Dworu Gdańskiego, które oszczędzają swoje pieniądze w SKO. Uroczyście je przywitaliśmy i zaprosiliśmy na wycieczkę po Banku. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca w Banku i jak ważną rolę Żuławski Bank Spółdzielczy odgrywa wśród lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że to spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych małych Gości.

2016.05.25 | 
MLEKO JEST OD KROWY - Z WIZYTĄ W GOSPODARSTWIE MARII I PIOTRA ŻUKOWSKICH
MLEKO JEST OD KROWY - Z WIZYTĄ W GOSPODARSTWIE MARII I PIOTRA ŻUKOWSKICH

6 maja 2016 r. uczniowie klasy I c oraz I d  Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa rolnego Państwa Marii i Piotra Żukowskich w Wiercinach. Dzieci mogły z bliska przyglądać się pracy przy zwierzętach hodowanych na Żuławach. Miały także okazję usiąść za kierownicą traktora. Podczas ogniska poznały smaki kakao z mleka prosto od krowy oraz pysznego sera z mleczarni Spomlek, która swoje produkty wyrabia m.in. z mleka od Państwa Żukowskich. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała zabawa na łące właścicieli. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę książki i drobne upominki ufundowane przez Bank oraz Gospodarzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

2016.05.20 | 
BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA JEST BEZPIECZNA

Zwracamy szczególną uwagę Państwa na pojawiające się w mediach informacje  przekazywane przez firmy komercyjne dotyczące ataków na banki w cyberprzestrzeni, które nie zostały potwierdzone przez Radę Bezpieczeństwa Banków Związku Banków Polskich.

Banki jako profesjonalne podmioty działają w obszarze bankowości elektronicznej, opierając się na bezpiecznym poruszaniu się w cyberprzestrzeni i na bieżąco podejmują współpracę z wyspecjalizowanymi firmami i instytucjami, które zapewniają wsparcie w zakresie neutralizacji  pojawiających się cyberzagrożeń, bez względu czy celem ataku są banki czy ich klienci.

W celu zachowania bezpieczeństwa Nasz Bank stosuje różne zaawansowane rozwiązania techniczne, a różnorodność zabezpieczeń daje Klientom niezawodny system ochrony konta bankowego.

Warto jednak pamiętać, że za bezpieczeństwo odpowiada również Klient, dlatego tak ważne jest zachowanie podstawowych zasad zabezpieczeń, które chcemy Państwu przypomnieć:

 • Nie wolno korzystać z komputerów ogólnie dostępnych (np. kawiarenka internetowa).
 • Nie wolno korzystać z niezaufanych sieci komputerowych.
 • Zawsze używać aktualnego oprogramowania ochrony antywirusowej wraz z zaporą oraz aktualizować na bieżąco system operacyjny.
 • Identyfikator i hasło logowania przeznaczone są tylko dla jednej osoby. Nie wolno udostępniać identyfikatora i hasła logowania innym osobom.
2016.04.04 | 
PROGRAM RODZINA 500+
PROGRAM RODZINA 500+

Informujemy, że Klienci Żuławskiego Banku Spółdzielczego, mogą składać wnioski dotyczące Programu RODZINA 500+, za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Wniosek wypełniamy samodzielnie po zalogowaniu do swojego rachunku i wysyłamy bezpośrednio do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wnioski będą przekazywane do lokalnych urzędów, które będą je rozpatrywały.

2016.03.02 | 
Lokata dynamiczna "SZANSA"
Lokata dynamiczna "SZANSA"

Wykorzystaj swoją SZANSĘ i patrz jak każdego dnia Twoje zyski ROSNĄ!

 • minimalna kwota lokaty - 500 zł,
 • okres deponowania - 12 miesięcy,
 • rosnące oprocentowanie wraz z okresem utrzymania lokaty, aż do 2,5 %
 • możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek,
 • odsetki od lokaty kapitalizowane i stawiane są do dyspozycji Klienta na koniec okresu umownego.

Jak założyć lokatę?

Możesz to zrobić w dowolnej placówce Banku. Tu czekają na Ciebie nasi doradcy. Dla Twojej wygody zadbaliśmy o minimum formalności.

Juz dziś przyjdź do Żuławskiego Banku Spółdzielczego i załóż lokatę!

Stronicowanie

Dane Kontaktowe

Żuławski Bank Spółdzielczy
ul Sikorskiego 52
82-100 Nowy Dwór Gdański
telefon: 55 246 91 01
faks: 55 246 91 20

Jak do nas trafić?

Jak do nas trafić?

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia
Zapraszamy do odwiedzania
naszej siedziby w godzinach
8:00 - 17:00

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin
Miło nam poinformować, że jesteś
826470 osobą na stronie
powered by netadmin 7.06
baner toplayer
Pożyczka dla mikro i małych firm